Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі жатақханасында тұратын студенттермен кездесу

Ағымдағы жылдың 07-шы ақпанкүні  колледждің жатақханасында тұратын студенттерімен  колледж директорының қатысуымен кезекті кездесу болып өтті. Онда жатақхананың ішкі тәртібі туралы ережені сақтаулары, студенттерге жатақханада шылым шегу, токсикоманды заттар мен ішімдікті пайдалануға тыйым салынатыны ескертілді. Сондай-ақ жатақхана мүлкінің сақталуы мәселесіне де ерекше назар аударылды

07 февраля текущего года состоялась очередная встреча Директора колледжа со студентами, проживающими в общежитии. Речь шла о правилах внутреннего распорядка в общежитии и строгом соблюдении запретов для студентов, а именно: курение, употребление токсических веществ и алкоголя в общежитии. А также особенное внимание уделилось вопросу сохранности имущества общежития. На особый контроль взят и такой вопрос, который затрагивает отношения между студентами старших и 1 курсов. Т.е. «дедовщина» не должна иметь место в этих отношениях.

Сыйырбаева З.А.