«1001 мақал, 101 жұмбақ» атты танымдық сайысы

18.03.2022 жылы 22 наурыз — Ұлыстың ұлы күніне орай өткізілген 1 курс студенттері арасында «1001 мақал, 101 жұмбақ» атты танымдық сайысы өткізілді. Студенттердің танымдық қабілетін арттыру мақсатында мақал-мәтел және жұмбақтармен таныстыру. Студенттердің ақыл-ойын,тіл байлығын,сөздік қорын дамыту. Білімдерін жетілдіре отырып, қызығушылық қабілетін арттыру, білімділікке, тапқырлыққа тәрбиелеу.

Сайыс 5 айналымнан тұрды:

1 айналым: Үйден келген 5 мақал айту

2 айналым: Мақалды жалғастыр

3 айналым: 101 жұмбақ: Ыммен түсіндір

4 айналым: Ойлан, тап

5 айналым: Кім жылдам?

Жеңімпаздар: 1 орын ИЯ-21-9 тобы студенті Шақман Ақнұр

2 орын МЕТ-21-9 тобы студенті Қуаныш Әлихан

3 орын МТ-21-9 тобы Тұсқали Аяжан дипломдармен марапатталды және қосымша сыйлықтар берілді.

Интеллектуальдық клуб жетекшісі: Амирхашов Ф.Б.

18.03.2022 года среди студентов 1 курса был проведен интеллектуальный конкурс «1001 мақал, 101 жұмбақ», посвященный 22 наурыз — Ұлыстың ұлы күні. Знакомство с пословицами и поговорками с целью повышения познавательных способностей учащихся. Развитие интеллекта, языкового богатства, словарного запаса учащихся. Воспитывать любознательность, , изобретательность, совершенствуя знания.

Конкурс состоял из 5 туров:

1 айналым: Үйден келген 5 мақал айту

2 айналым: Мақалды жалғастыр

3 айналым: 101 жұмбақ: Ыммен түсіндір

4 айналым: Ойлан, тап

5 айналым: Кім жылдам?

Победители: 1 место студент группы ИЯ-21-9 Шакман Акнур

2 место студент группы МЕТ-21-9 Куаныш Алихан

3 место команда МТ-21-9 Тұсқали Аяжан награждена дипломами и дополнительными призами.

Руководитель интеллектуального клуба: Амирхашов Ф. Б.