2022 жылдың 31 мамыр күні Пемьер-Министрдің орынбасары Ералы Тоғжанов пен Білім және ғылым министрі Асхат Аймағамбетов жеңіске жеткен спортшыларды құттықтап, жеңімпаздар арасындағы 50 түлекке «Дене шынықтыру және спорт» мамандықтары бойынша жоғары оқу орнына мемлекеттік білім беру грантын табыстады.

14-22 мамыр таралығында  «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының ФК-19-9 тобының 3 курс студенті Ермек Ерасыл және ФК-20-9 тобының студенттері Тайпаков Мадияр мен Нурлыбаев Рамазан Францияның Нормандия аймағында өткен дүниежүзілік гимназиадаға қатысып, Ермек Ерасыл мен Нурлыбаев Рамазан алтын, Тайпаков Мадияр күміс жүлдесін иеленген болатын.

Сыйырбаева З.А.