«Балқаш қалалық тарихи – өлкетану музейіне» саяхаттау ШК-21-9Б тобымен

«Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінің» ШК-21-9Б тобының студенттері  2022 жылдың 03 маусым күні «Балқаш қалалық тарихи – өлкетану музейіне» саяхаттауға барды. Ұйымдастырушы: «Ұлы Дала» клубының жетекшісі Серік Гүлден Асқарқызы.

Студенты группы ШК-21-9Б «Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А. Мусина» 03 июня 2022 года посетили «Балхашский городской историко – краеведческий музей». Организатор: руководитель клуба «Ұлы Дала» Серік Гүлден Асқарқызы.

Students of the SHK-21-9B group of the Balkhash Humanitarian and Technical College named after A. Musin visited the Balkhash City Museum of Local History on June 03, 2022. Organizer: the head of the club «Uly Dala» Serik Gulden Askarkyzy.

Серік Гүлден Асқарқызы.