«Біз қарым-қатынас жасай аламыз»

26.01.22 колледж психологы жасөспірімдер үшін ата-анасының қамқорлығынсыз қалған мәртебесіне ие студенттер үшін «Біз қарым-қатынас жасай аламыз» тақырыбында тренинг өткізді. Құрдастар ортасы-жасөспірімдердің әлеуметтік мінез-құлқының маңызды бағыттарының бірі. Жасөспірім кезіндегі қарым-қатынас тәжірибесі ересек өмірге енуде маңызды рөл атқарады. Қарым-қатынас, жасөспірімдер әлеуметтік өзара әрекеттесу дағдыларын дамытады.

26.01.22 психологом колледжа было проведено тренинг общения для подростков на тему: «Мы умеем общаться» для студентов которые имеет статус ОБПР. Среда сверстников является одной из наиболее важных областей социального поведения подростков. Общение со сверстниками необходимо формирующейся личности для развития коммуникативных навыков и самосознания. Опыт общения, приобретённый в подростковом возрасте, играет важную роль при вступлении во взрослую жизнь. Общаясь, подростки отрабатывают навыки социального взаимодействия.

Шорина Б. Ж.