Диплом алды тәжірибенің қорытынды конференциясы

18.03.2022 ж. күні Бастауыш білім беру» мамандығының ШК-18-9 тобының 4 курс студенттері  диплом алды тәжірибесінің қорытынды конференциясын өткізді. Конференция барысында топ студенттері өздерінің тәжірибе кезінде қолданған әдіс-тәсілдерімен бөлісіп, өздерінің жалпы мұғалімдік мамандық туралы ойларымен бөлісті. Конференцияға «Бастауыш білім беру» мамандығының 1,2,3,4 курс студенттері қатысып өздерінің білімдерін толықтыра алды. Конференция өзінің мазмұндылығы мен және болашақ мұғалімдердің ұйымдастыруымен өте жоғарғы деңгейде өтті.

18.03.2022 г. студенты 4 курса группы ШК-18-9 специальности «Начальное образование» провели итоговую конференцию преддипломной практики. В ходе конференции студенты группы поделились своими методами, которые они использовали во время практики, поделились своими представлениями о профессии учителя.  В конференции приняли участие студенты 1,2,3,4 курсов специальности «Начальное образование». Конференция прошла на очень высоком уровне, организованном ее содержательностью и будущими учителями.

Ғазиз Т.М.