«Елін сүйген ер болады» салтанатты жиыны

2022 жылдың 6 мамыры күні Ә.Мусина атындағы Балқаш гуманитарлы техникалық колледжінде Отан қорғаушылар күніне арналған «Елі сүйген ер болады», атты МТ-21-9 тобы мен Мамырбаева Ш.С.-ның ұйымдастыруымен салтанатты жиын өткізілді. Салтанатты жиында Отан қорғаушылар күнінің маңыздылығы, ҚР-ның  қарулы күштерінің ел қауіпсіздігінің кепілі екені аталды. Сонымен қатар колледж директоры Смагулов Е.М. пен кәсіподақ төрайымы Төлеген П.Қ. ерекше көзге түсіп, түрлі жарыстар мен сайыстарға қатысып, колледж намысын қорғап жүрген студенттерді марапаттады.

6 мая 2022 года в Балхашском гуманитарно-техническом колледже имени А. Мусина была проведена торжественненная  линейка на тему: «Елін сүйген ер болады», организованное Мамырбаевой Ш.С. и группой МТ-21-9, посвященное 30 летию Дню защитника Отечества. На торжественной линейке была отмечена важность Дня защитника Отечества, как гаранта безопасности страны. Также директор колледжа Смагулов Е. М. и председатель профсоюза колледжа Толеген П. К. поздравили и наградили студентов,  которые достигли лучших показателей на городских, областных,          республиканских             и          международных  конкурсах и соревнованиях.

Мамырбаева Ш.С.