«Көрсеткіштік теңдеулер» тақырыбы бойынша ашық сабақ

Математика пәнінен ашық сабақ.
24.02.2021 ж.күні колледждің математика пәнінің оқытушысы Ғазиз Т.М. МТ-21-9 тобында математика пәнінен «Көрсеткіштік теңдеулер» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Ашық сабақта әр түрлі әдіс-тәсілдер қолданылды. Сабақ барысы жүйелі өтіп, әдіскерлер мен оқытушылар тарапынан жақсы пікірлер айтылды. Сабақ жоғарғы деңгейді өтті. Сабақ барысында студенттер белсенділік танытты.
24.02.2021 г. преподаватель математики колледжа Ғазиз Т. М. провела открытый урок по математике в группе МТ-21-9 на тему «Показательные уравнения». На открытом уроке использовались различные методы обучения. Урок прошел на высоком уровне. В ходе занятия студенты проявили активность. К уроку были высказаны хорошие отзывы методистами и преподавателями колледжа.

Ғазиз Т. М.