«Ә. Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінің» ПО-21-9 және ШК-21-9А тобының студенттерімен «Отбасы-өмірдің сиқырлы символы» атты сынып-сағаты өткізілді.Жетекшілері: Жахметова Балжан Көшкінбаевна, Серік Гүлден Асқарқызы.

Со студентами групп ПО-21-9 и ШК-21-9А» Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А. Мусина» был проведен классный час на тему «Семья-волшебный символ жизни». Руководители: Жахметова Балжан Көшкінбаевна, Серік Гүлден Асқарқызы.

A class hour «Family-a magical symbol of life» was held with students of groups PO-21-9 and SHK-21-9A of the Balkhash humanitarian and Technical College named after A. Musin. Managers: Zhakhmetova Balzhan Kushkinbaevna, Serik Gulden Askarovna.

Серік Гүлден Асқарқызы