Преподаватели Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А.Мусина провели открытые уроки

Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледж оқытушылары ашық сабақтар өткізді

Teachers of the Balkhash Humanitarian and Technical College named after A. Musin held an open lessons

2021-2022 оқу жылында колледжіміздің оқытушылары жоспарланған кестеге сәйкес, І жартыжылдықта әр пән әдістемелік бірлестіктерден  15 оқытушы ашық сабақтарын өткізді. Ашық сабақ өткізген әр оқытушы өзінің қолданып жүрген әдіс-тәсілдерімен бөлісіп, тәжірибе алмасу мақсатында жұмыс жасалды. Әр өткізілген ашық сабақтар күнтізбелік тақырыпқа сәйкес күнделікті сабақ жоспарлары арнайы бекітіліп, өткізілді. Колледж әкімшілігі мен жас мамандар, сонымен қатар сабақ кестесі бойынша бос оқытушылар қатысып, тәжірибе алмасып, өз пікірлерін білдіріп сабақтар талданды.

Колледж әдіскері Хали А.К.