«Салауатты өмір салты» тақырыбында дөңгелек үстел өтті

13.04.2022 ж. «Жас биологтар» рухани тәрбие беру клуб мүшелерімен «Салауатты өмір салты» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

Мақсаты: студенттерге адамгершілік тәрбие беру; студенттердің спортқа деген сүйіспеншілігін қалыптастыру.

Міндеттері: денсаулыққа құндылық ұстанымы бар өмірлік перспективаны модельдеу; денсаулыққа деген оң көзқарасты қалыптастырудың маңызды құндылығы ретінде ықпал ету; студенттердің салауатты өмір салты туралы түсініктерін кеңейту.

Дөңгелек үстелде келесідей сұрақтар қойылды: Салауатты өмір салты – дегеніміз не? Бұл әрқайсымыздың болашағымызға қалай әсер етеді? Салауатты өмір салтын құраушыларға қалай бейімделуге болады?

Дөңгелек үстел соңында барлығы ортақ пікірге келді, денсаулық – бұл адам үшін ең үлкен құндылық. Ол мықты, сенімді және берік болсын.Жалпы, салауатты өмір салтын ұстану!

Жас биологтар клуб жетекшісі: Ерменбетова С.О.