«Сарыарқаның көшпелі мәдениеті» облыстық фестивалі Областной фестиваль «Сарыарқаның көшпелі мәдениеті»

Балқаш қаласында  Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай қыркүйек айында «Сарыарқаның көшпелі мәдениеті» облыстық фестивалі ұйымдастырылды. Фестиваль ұйымдастырушылардың мақсаты – қазақ халқының мәдениетін шығармашылық, музыка, қолөнер, ойын және спорт арқылы көрсету. Осы фестивальге Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледж ұжымы да қатысып, Балқаш қаласы әкімінің Алғыс хатымен марапатталды.

В городе Балхаш к 30-летию Независимости Республики Казахстан в сентябре был организован областной фестиваль «Сарыарқаның көшпелі мәдениеті». Цель организаторов фестиваля — показать культуру казахского народа через творчество, музыку, ремесла, игры и спорт. В фестивале принял участие коллектив Балхашского гуманитарно-технического колледжа им. А. Мусина, который был награжден Благодарственным письмом акима города Балхаш.

Дайындаған: Сыйырбаева З.А.