Республиканская дистанционная олимпиада по английскому языку среди учащихся 1-х курсов

Ағылшын тілінен 1-курс студенттері арасында Республикалық қашықтықтан олимпиада

Ағымдағы жылдың 27 қазанында Республикалық қашықтықтан өткізілетін олимпиадалар орталығынның ұйымдастыруымен ағылшын тілі пәнінен 1 курс студенттер арасында Республикалық олимпиада өтті. ДВ-21-9  студенттері Өкен Айбота, Асылмұрат Алтынай, Басшыбай Жансая қашықтықтан қатысып, алғыс хаттарға ие болды. Олимпиаданың басты мақсаты: оқушыларды ағылшын тіліне баулу және ой-өрісін дамыту.

27 октября 2021 года Республиканским центром дистанционных олимпиад была проведена олимпиада по английскому языку среди учащихся 1-х курсов. Студенты группы ДВ-20-9 Өкен Айбота, Асылмұрат Алтынай, Басшыбай Жансая получили благодарственные письма за участие. Главной целью олимпиады является выявление и развитие интереса к иностранным языкам;

активизация внеклассной и внешкольной работы по английскому языку.

Republican distance olympiad in English among 1st year students

On October 27, 2021, the Republican Center for Distance Olympiads held an English language competition among 1st year students. Students of the DV-20-9 group Өken Aybota, Asylmurat Altynay, Bashybai Zhansaya received letters of thanks for their participation. The main goal of the Olympiad is to identify and develop interest in foreign languages; activation of extracurricular and extracurricular work in the English language.

Оқытушы: Далабаева А.А.