«Қыз өссе елдің көркі», посвященный международному дню девочек

2021 жылдың қазан  айының  11  күні  Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінің гуманитарлық бөлімде «Инабат» клубы мүшелері (жетекшісі Жакупова М.Т.) мен  ШК-20-9 тобының ұйымдастырумен   «Халықаралық қыздар» күніне арналған  «Қыз өссе елдің көркі»  атты іс-шараға ДВ-21-9 тобы (топ жетекшісі Лекерова Ж.Ж.)  белсене қатысып,  1 орынға ие болып  мадақтама қағазымен марапатталды.

Топ жетекшісі: Лекерова Ж.Ж.

11 октября 2021 года в гуманитарном отделении Балхашского гуманитарно-технического колледжа им.А. Мусина члены клуба «Инабат» (руководитель Жакупова М. Т.) и группы ШК-20-9 приняли активное участие в мероприятии «Қыз өссе елдің көркі», посвященном международному дню девочек, и были награждены грамотой за 1 место.

Классный руководителей: Лекерова Ж. Ж