Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі жатақханасында тұратын студенттермен кездесу

Ағымдағы жылдың қыркүйек айының 06-сы күні  колледждің жатақханасында тұратын студенттерімен  директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Сыйырбаева З.А., бөлім меңгерушісі Каденова А.М., психолог Шорина Б.Ж. қатысуымен кезекті кездесу болып өтті. Онда жатақхананың ішкі тәртібі туралы ережені сақтаулары, студенттерге жатақханада шылым шегу, токсикоманды заттар мен ішімдікті пайдалануға тыйым салынатыны ескертілді. Сондай-ақ жатақхана мүлкінің сақталуы мәселесіне де ерекше назар аударылды Сонымен бірге жиналысқа құқық қорғау органы қызметкерлер: Жукин Е.М., Қасымжанова А.К., Кобелдесова С.Т. қатысып, студенттерге құқықбұзушылықтың алдын-алуға байланысты, оның ішінде бопсалау, күш көрсету, т.б. қылмыстық, әкімшілік құқық бұзушылық мысалдары және кінәлілердің қандай жауапқа тартылатынын, бұл үшін қарастырылатын баптары мен ЕАК айыппұлдары туралы айтылды. Дәріс соңында оқушылар өздерін толғандырған сұрақтарын қойып, жауаптарын талқылады.

06 сентября текущего года состоялась очередная встреча со студентами колледжа, проживающими в общежитии, с участием заместителя директора по воспитательной работе Сайырбаевой З. А., заведующей отделением Каденовой А. М., психолога Шориной Б. Ж. Речь шла о правилах внутреннего распорядка в общежитии и строгом соблюдении запретов для студентов, а именно: курение, употребление токсических веществ и алкоголя в общежитии. А также особенное внимание уделилось вопросу сохранности имущества общежития. На собрании присутствовали сотрудники правоохранительных органов: Жукин Е. М., Касымжанова А. К., Кобельдесова С. Т., которые рассказали студентам о профилактике правонарушений, в том числе о взаимноотношениях между студентами старшего и 1 курса. Т.е. «дедовщина» не должна иметь место между студентами.

Дайындаған: Сыйырбаева З.А.