«Ә. Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық» колледжінде 2024жылдың Ақпан айының 26 -28 күндері аралығында Техникалық пен әдістемелік үшкүндігі өтті

26.02.2024-28.02.2024ж. аралығында «Техникалық пән әдістемелік бірлестігінің » үшкүндігі өтті. Бірлестіктің тақырыбы « Бәсекеге қабілетті маманды кәсіби даярлауды жүзеге асыру мақсатында жалпы кәсіптік, арнайы пәндер сабақтарында оқыту мен тәрбиелеудің белсенді және және интерактивті әдістерін қолдану арқылы креативті ойлауды дамыту».  Пән әдістемелік бірлестігің мақсаты: Өздігінен жұмыс істеу шеберлігін, білім алу қажеттіліктерін қанағаттандыруда, жан-жақты маман тәрбиелеуде оқытудың белсенді және интербелсенді әдістерін тиімді пайдалану, оқытушылардың кәсіби шеберлігін шыңдау. Бірлестік мүшелері үшкүндік аясында өнімді жұмыс жасап,жоспарланған барлық іс-шараларды жоғары деңгейде өткізді.

26.02 2024 күні ПӘБ оқытушыларымен фойеде Әдістемелік үшкүндіктің аылуы өткізілді.  Сагимбекова М.Н оқытушысы 305 кабинетте ТТ-23-9 тобының студенттерімен «Жылу техникасы негіздері» атты ашық сабақ өткізді. Ашық сабақтың тақырыбын ашу үшін мұғалім жаңаша әдісті қолдана отырып, студенттерге сабақ мақсатын түсіндірді. Мақсатқа жету аясында мұғалім сабақ барысында топтық, жұптық және жеке жұмыстарын атқарды. Сабақта мұғалім көрнекілік ретінде аудиториядағы белсенді тақтаны,карточкалар,жұмыс парақтарын,үлестірмелі матералдарды қолданды.

Байдлдаев Ж. Н. Асылбеков Ш.А. ОП-20-9, ОП-21-9 « Мамандықтың үздігі » « Темір жол көлігінде тасымалды ұйымбастыру және қозғалысты басқару» мамандығы бойынша World Skills стандарттары бойынша байқау сыныптан тыс іс-шара өткізілді.

27.02.2024ж Токарчук Е.В және Асылбеков Ш.А мұғалімдері  №124 аудиториясында « Лучший по профессий » конкурс по стандартам World Skiils по специальности « Ремонт и эксплуатацияподвижного состава » атты студенттер арасындаконкурс өткізілді. ПС-23-11 тобының студенттерімен Асылбеков Ш.А мұғалімі « Механизация автоматизация рабочего процесса » атты ашық сабақ өткізді. . Мақсатқа жету аясында мұғалім сабақ барысында топтық, жұптық және жеке жұмыстарын атқарды. ПӘБ оқытушылары №303 аудиторияда «Путешествие в мир производства меди »   техникалық бөлімнің студенттерімен интереактив өткізілді.ОП-22-9 тобымен Байдилдаев Ж. Н « Жолдар мен станцияларды орнату, поездар қозғалысын ұйымдастыру » атты ашық сабақ өткізді. Мұғалім өз сабағында барлық әдіс-тәсілдерді қолданып, өз мақсатына айқын жетті. Сабағында топтық, жұптық, жеке жұмыстарды пайдаланды.

28.02.2024 ПӘД оқытушшылары, колледж түлектері №201аудиторияда

« Встреча выпускников » , « Начало кареры » тақырыбында  дөңгелек үстөл өтті. Осы күні №119 аудиторияда ПӘБ оқытушылары « Жылу техникалық жабдықтар және жылумен жабдықтау жүйелері » мамандығы бойынша

«Силабус»  әдістемелік өнімді қорғау іс-шарасы өтті. Іс-шара жоғарғы деңгейде өтті. « Түсті металдар металлургиясы » мамандығы бойынша студенттермен іс-шара өткізілді.  Соңында әдістемелік үшкүндікті қорытындылау жабылу салтанаты өткізілді. Үшкүндік жоғарғы дәрежеде өткізілді.

Әдіскер: Хали.А.К