«Ақпараттық сауаттылық» апталығы «Таланттар марафоны» облыстық мультимедиялық байқау

27.10.2023ж. күні «Ақпараттық сауаттылық» апталығы аясында ОИ-23-9 тобының студенті Өміржанқызы Аружан техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының студенттері арасындағы «Таланттар марафоны» облыстық мультимедиялық байқауына қатысты, Байқау ZOOM платформасында өтті. Байқауды ұйымдастырушылар: «Қарағанды облысының білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығы», Қарағанды теміржол колледжі. Жетекшісі: Ахметжанова Гулнар Сайлаухановна.

В рамках недели информационной грамотности 27 октября 2023 года студентка группы ОИ-23-9 Өміржанқызы Аружан приняла участие в областном мультимедийном конкурсе «Марафон талантов» среди студентов организаций технического и профессионального, послесреднего образования, конкурс прошел в дистанционном формате на платформе ZOOM. Организаторы конкурса: КГКП «Учебно-методический центр развития образования Карагандинской области», КГКП «Карагандинский железнодорожный колледж». Руководитель: Ахметжанова Гулнар Сайлаухановна.