Апталық аясында А.А.Далабаева ИЯ-23-9 тобына « Discussing pros and cons of immigration » атты ашық сабақ өтілді. Ашық сабақтың тақырыбын ашу үшін мұғалім жаңаша әдісті қолдана отырып, студенттерге сабақ мақсатын түсіндірді. Мақсатқа жету аясында мұғалім сабақ барысында топтық, жұптық және жеке жұмыстарын атқарды. Сабақта мұғалім көрнекілік ретінде аудиториядағы белсенді тақтаны,карточкалар,жұмыс парақтарын,үлестірмелі матералдарды қолданды. Сабақта студентердің айтылым, жазылым, тыңдалым дағдыларын дамытты. Сабақтың ерекше тұсын атап өтетін болсақ, топтық жұмыста студенттер өздерін еркін ұстап, ойларын ағылшын тілінде еркін жеткізді. Жәнеде әр тапсырмада студенттер түрлі тәсілдермен бағаланды. Сабақ соңыңда студентмен рефлексия және кері байланыс жүзеге асырылды. Сабақ жоғарды деңгейде өтті.