Балқаш қаласы әкімінің «Тіл жанашыры-2021» сыйлығы

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы аясында мемлекеттік тілдің қоғамдық рөлі мен маңызын арттыру, Балқаш қаласында тілдерді дамыту мен мемлекеттік тіл саясатын жүзеге асыру мақсатында 2021 жылдың 09-шы желтоқсанкүні  қаламыздың М.Хамзин атындағы мәдениет сарайы ғимаратында алғаш рет «Тіл жанашыры-2021» байқауының жеңімпаздарына қала әкімінің сыйлығы табыс етілді.

Колледжіміздің екі студенті: ШР-21-9 тобының студенті Овсепян Сюзанна —  «Тіл білгірі» номинациясы, ИЯ-19-9 тобының студенті Комшабаева Айым «Жас полиглот» номинациясымен марапатталды.

09 декабря 2021 года в здании Дворца культуры им.М. Хамзина состоялось вручение премии акима города победителям конкурса «Тіл жанашыры-2021».

Дайындаған: Сыйырбаева З.А.