ИЯ-21-9 тобымен «Балқаш қалалық тарихи – өлкетану музейіне» саяхаттауға бару

«Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінің»  ИЯ-21-9 тобының студенттері  2022 жылдың 29 сәуір күні «Балқаш қалалық тарихи – өлкетану музейіне» саяхаттауға барды. Ұйымдастырушы: «Ұлы Дала» клубының жетекшісі Серік Гүлден Асқарқызы.

Студенты группы ИЯ-21-9 «Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А. Мусина» 29 апрель 2022 года посетили «Балхашский городской историко – краеведческий музей». Организатор: Руководитель клуба «Ұлы Дала» Серік Гүлден Асқарқызы.

Students of the IYA-21-9 group of the Balkhash Humanitarian and Technical College named after A. Musin visited the Balkhash City Museum of Local History on April 29, 2022. Organizer: The head of the club «Uly Dala» Serik Gulden Askarkyzy.

Серік Гүлден Асқарқызы