Кәсіптік бағдар беру — Ашық есік күні

14.04.2023 «Әлихан Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі» КМҚМ Алихан Бокейханов атындағы мектеп лицей 9 сыныптары үшін «Ашық есік күнін» өткізді.

✅Мақсаты: мектеп оқушыларына ерте кәсіптік бағдар беру, болашақ мамандығына дұрыс таңдау жасау және колледжімізге талапкерлерді оқуға шақыру.

📚Колледж оқытушылары оқу орнының тарихымен, оқу-материалдық базасымен, ондағы даярланатын мамандықтармен таныстырып, колледжге түсу тәртібін, оқу жүйесін және колледжде білім алудың тиімділігі жайлы ақпарат берілді. Ашық есік күні колледждің кітапхана, музей,,спорт, мәжілісі залдары мен аудиторияларымен саяхат жасаумен аяқталды. Келер жылы колледжге оқуға түсуге қызығушылық танытқан оқушылар да  болды.

Шорина Б.Ж.