Кәсіптік бағдар беру жұмысы

Ә.Мусин атындағы БГТК-нің кәсіптік бағдар беру жоспарына сәйкес  2023 жылдың 19 сәуірінде келесі оқытушылар: Амантаев Ж. А., Ким О.В., Кайратова К.К. және Мамырбаева Ш.С. «Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі» КММ және Михаил Русаков атындағы санаторлық мектеп-интернат КММ –нің  9 сынып оқушыларын  колледжге шақырып, кәсіптік бағдар жұмысын өткізді. Мектеп оқушыларына колледж ішін аралатып, оқытылатын мамандықтар туралы  мәліметтер беріліп, буклеттер таратылды. Оқушылардың да, сынып жетекшілерінің де қойылған сұрақтарына толық жауап берілді.

Профориентационная работа

В соответствии с планом профориентации БГТК им. А. Мусина 19 апреля 2023 года преподаватели: Амантаев Ж. А., Ким О. В., Кайратова К. К. и Мамырбаева Ш. С. пригласили в колледж учащихся 9-х классов КГУ «Школа-лицей имени Әлімхана Ермекова » и КГУ санаторной школы-интерната имени Михаила Русакова и провели профориентационную работу. Школьникам были выданы  информационные буклеты о специальностях колледжа. Были даны исчерпывающие ответы на поставленные вопросы как учащихся, так и классных руководителей.

Жауапты оқытушылар: Амантаев Ж.А., Мамырбаева Ш.С.