«М.Әуезов жас зерттеушілер көзімен…»

Заманымыздың заңғар жазушысы Мұхтар Әуезовтың 125 жылдығына орай  жазушының атындағы Семей педагогикалық колледжі «Әуезов әлемі» атты танымдық- шығармашылық фестиваль өткізді. Осы республикалық фестиваль аясында «Әуезов жас зерттеушілер көзімен…» атты байқау болды. Бұл байқауға біздің Әлихан Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы—техникалық колледжінен МТ-20-9 тобының студенті Қонысбек Аяжан қатысып, жүлделі ІІІ орынға ие болып, ұйымдастырушылардың диломымен марапатталды. Жетекшісі- қазақ тілі мен әдебиеті оқытушысы Алиманова Сандуғаш Нуртаевна. Аяжан бұл байқаудың «М.Әуезов шығармаларындағы тарихи тұлғалар » атты бағыты бойынша «Абай жолы» роман – эпопеясындағы Құнанбай бейнесі» деген тақырыптағы зерттеу жұмысын ұсынды.

Колледж оқытушысы : Алиманова С.Н.