«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзыреттілігі бойынша «WorldSkills БГТК-2023» колледжішілік чемпионаты

Наурыз айында жоспар бойынша Worldskills Караганда -2023 аймақтық чемпионат сайысына қатысу мақсатында баратын студентті айқындау үшін  «Worldskills БГТК-2023» «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша колледжішілік чемпионат өткізілді. Чемпионатқа ДВ-20-9 тобының 5 студенті қатысты. Чемпионат 4 кезеңнен тұрды. Әр кезеңге керекті  құралдар ұсынылды. Және еріктілер тобы қатысты. Студенттердің дайындықтары жоғарғы деңгейде болды. Әділ-қазылар шешімі бойынша бас жүлде ДВ-20-9 тобының студенті Тулегенова Арунаға бұйырды.

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» пән әдістемелік бірлестігінің  төрайымы: Оразхан Н.Т.