МТ-21-9 т қазақ әдебиеті пәні бойынша Т.Молдағалиев «Бауырлар» тақырыбына ашық сабақ

1. 20.05.22ж МТ-21-9т қазақ әдебиеті пәні бойынша Т.Молдағалиев «Бауырлар» тақырыбына ашық сабақ өткіздім.

Студенттер үй тапсырмасын да, жаңа сабақты да белсенділікпен орындады. Сабақ барысында студенттердің сабаққа деген қызығушылығын арттыру үшін бұрын қолданбаған, өзім ойлап тапқан «Бақытты сәт»,  «Менен сұрақ, сенен жауап», «Сұрағымды қағып ал», «Телестудия», «Баспахана», «Әдебиетшілер» әдістерін қолдандым. Сабақ барысында студенттердің жасаған жұмысын, өмірге, сабаққа деген құлшынысын, әдебиетке деген сүйіспеншілігін көріп риза болдым. Алдыма қойған мақсатым жүзеге асты. Ұстаз үшін бұдан асқан қандай бақыт бар десеңші..!

Омарова С.Ж.