Музыкалық пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік үш күндігі (ТРИАДА)

2023 жылдың 8-10 қазан  аралығында Музыкалық пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік үш күндігі (ТРИАДА) өтті. Пән әдістемелік бірлестік оқытушыларының жоспарлары бойынша Әдістемелік үшкүндік (триада) барысында 6 ашық сабақ, 3 ашық отырыс ,Н.М Ғазиз «Ән падишасы –Шәмші Қалдаяқов » атты ашық сыныптан тыс іс-шарасы өткізілді.  Атап айтсақ: Ж.Р. Надирбеков- хор сыныбы, О.В.Буйненко- дирижерлеу, А.Е Кажикоримова-Мемлекеттік бағдарлама бойынша хор сабағы , А.П.Сахарова- гармония, А.Е Кажикаримова В.Мартынова – Кисличенко- хор тәжірибесі, Н.М.Ғазиз- ашық сынып сағаты, Мартынова, Е. В Кисличенко- 1 сыныпта музыкалық білім бкру әдісі.Балабақшадағы тәжірибелерің өз деңгейінде өткізді. Триаданы өткізуге пән әдістемелік бірлестігінің барлық оқытушылары мен студенттері белсене қатысты. ПӘБ оқытушылары ашық сабақ өткізу кезінде әр түрлі әдіс — тәсілдерді қолданып, білім алушыларымызды толық түсінікті ақпараттармен бөлісіп, кері байланысты  жасап, өте қызықты да, түсінікті жоғары деңгейдегі сабақтар өткізді.

Колледж әдіскері Хали А.К.