«Отбасы құндылықтары және олардың бала үшін мәні»

17-ші қараша күні «Отбасы құндылықтары және олардың бала үшін мәні» тақырыбындажалпы ата-аналар жиналысы өтті. Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Сыйырбаева З.А. «Отбасы құндылықтары және олардың бала үшін мәні» тақырыбында баяндама оқып, сөз соңында колледжде қоғамдық іс-шараларға белсене қатысып жүрген студенттердің ата-аналарына алғыс білдірді. Құқық қорғау ұйымынан инспектор Керимжанова Г.С. қатысып, ата-аналарға жастар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу, электронды сигарет, наркотикалық заттарды тасымалдау және оның зардабы туралы баяндама жасады. Техникалық бөлім меңгерушісі  Каденова А.М. «Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алудағы отбасының рөлі» туралы баяндама жасады.

Сыйырбаева З.А.