Открытый урок группе ШК-18-9

Ә. Мусин атындағы Балхаш гуманитарлы техникалық колледжінің информатика және арнайы пәндер мұғалімі Амирхашов Фазылжан Бауыржанулы 28.10.21 жылы ШК-18-9 тобымен Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар пәнінен “Қашықтықтан оқыту технологиясы” тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақтың мақсаты “Оқушылардың кез-келген колледждердің оқу бағдарламалары бойынша оқып, білім алуына жағдай туғызу”. 13 бала сабаққа қатысты.

Учитель информатики и специальных дисциплин Балхашского гуманитарно-технического колледжа им. А. Мусина Амирхашов Фазылжан Бауыржанулы, 28.10.21 года с группой ШК-18-9 провел открытый урок по предмету информационно-коммуникационные технологии на тему “Технология дистанционного обучения”. Цель урока «создание условий для обучения и обучения учащихся по учебным программам любых колледжей». Присутствовали 13 учащихся.

Тeacher of ICT and special disciplines of the Balkhash Humanitarian and Technical College named after A. Musina, Amirkhashov Fazylzhan Bauyrzhanuly, 28.10.21, with a group of SHK-18-9, conducted an open lesson on the subject of information and communication technologies on the topic “Technology of distance learning”. The purpose of the lesson is «creating conditions for learning and teaching students in the curriculum of any colleges.» 13 students attended.

Амирхашов Фазылжан Бауыржанулы