Спартакиада аясындағы үстел теннисінен жарыс

24 желтоқсан күні Металлург стадионында қала колледждарының студенттері арасындағы спартакиада аясындағы үстел теннисінен жарыс өтті. Жарысқа барлық 6 колледж студенттері қатысты. Жарыс командалық түрде өтті, 2 ұл, 2 қыз. Жарыс қорытындысы бойынша 1 орынды Балқаш көпсалалы колледж командасы, 2 орын Балқаш гуманитарлы-техникалық колледж командасы, 3 орын Политехникалық колледж командасы иеленді.

24 декабря на стадионе «Металлург» состоялись соревнования по настольному теннису в рамках программы городской спартакиады студентов колледжей. Они проводились в командном зачете, в состав каждой из команд входили 2 юноши и 2 девушки. По итогам соревнований 1 место завоевала команда многопрофильного колледжа, на 2 месте-гуманитарно-технический колледж им.А.Мусина, 3 место-у команды политехнического колледжа корпорации «Казахмыс».

Мәтін: @balkhashtilmadeniet

Камбаров К.С.