Студенческая научно-практическая конференция, посвященная 113-летию Алихана Шужебаевича Мусина

Әлихан Шөжебайұлы Мусинның 113 жылдығына арналған студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өтті

2021 жылдың 25 қарашасында Әлихан Шөжебайұлы Мусинның 113 жылдығына арнап өткізілген студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.

Конференция мақсаты: студенттерді ғылыми-тәжірибелік іске тарту; студенттердің ғылыми өзекті мәселелерді талдай отырып колледж студенттерінің шығармашылық белсенділіктерін көтеру; шығармашылық іс-әрекеттері арқылы студенттердің ақпараттық құзыреттіліктерін қалыптастыру.

Конференцияға 3 бағыт бойынша 11 студент қатысты. Қатысушылар жүлделі орындармен марапатталып, сыйлықтарға ие болды

25 ноября 2021 года состоялась студенческая научно-практическая конференция, посвященная 113-летию Мусина Алихана Шужебаевича.

Цель конференции: вовлечение студентов в научно-практическую деятельность; повышение творческой активности студентов колледжа с анализом актуальных научных проблем; формирование информационных компетенций студентов через творческую деятельность.

В конференции приняли участие 11 студентов по 3 направлениям. Участники были награждены призовыми местами и получили призы.

Student scientific-practical conference dedicated to the 113th anniversary of Alikhan Shuzhebayevich Musin

On November 25, 2021, a student scientific and practical conference dedicated to the 112th anniversary of Musin Alikhan Shozhebayevich was held.

The purpose of the conference is to involve students in scientific and practical activities; to increase the creative activity of college students by analyzing current scientific problems of students; to form information competencies of students through creative activities.

The conference was attended by 11 students in 3 areas. Participants were awarded prizes and awarded prizes

Колледж әдіскері Хали А.К.