Студенты колледжа были награждены на городской эко-акции

Қалалық эко-акцияда колледж студенттері мараптталды

2021 жылдың  30 қазанында  «Эко жастар»  мектебі жобасы аясында  «Бірге таза Қазақстан»  ұлттық жобасында  «Clean Up»  қалалық эко-акцияға  ИЯ-20-9, ФК-21-9 тобтарының студенттері, «Жігер» студенттер орталығының  экоклуб мүшелері  белсене қатысып 2 орын иеленді және колледж Алғыс хатпен марапатталды.

Студенты колледжа были награждены на городской эко-акции

30 октября 2021 года в рамках проекта Школы «Эко жастар» в национальном проекте «Бірге таза Қазақстан» в городской эко-акции» Clean Up » приняла активное участие студенты групп ИЯ-20-9, ФК-21-9, члены экокуба студенческого центра «Жигер»  заняли 2 место и колледж был награжден Благодарственным письмом.

College students were awarded at the city eco-action

30 Oct 2021 within the framework of the School project «Eco peace and harmony» in the national project «Birge pelvis Kazakhstan» urban eco-action» Clean Up » took an active part students of groups IA-20-9, FC-21-9 members echocuba student center «Zhiger» took the 2nd place and the College was awarded a letter of thanks.

Ерменбетова С.О