«Тіл – татулықтың тірегі» атты эссе байқауы

08.09.2021ж. Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінде Қазақстан Республикасы халықтарының Тілдері күні мерекесіне орай ұйымдастырылған апталық аясында «Тіл – татулықтың тірегі» атты эссе жазудан байқау өткізілді.  Байқауға гуманитарлық бөлімнің  1-2 курс студенттері қатысты. Байқау  қорытындысы бойынша ШК-21-9 тобының  студенттері  Тазабекова Гүлжазира, Арманқызы Диана, Каригулова Анар; ФК-21-9 тобының студенті Мұхаметжанов Әлім-Шаих, ДВ-20-9 тобының студенті Сулембекова Толғанай ерекше шығармашылық дарыны үшін марапатталды. Өткізген — қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінің оқытушысы  Э.И.Қалкенова.

08.09.2021 в гуманитарном отделение Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А. Мусина в  рамках недели языков народа Казахстан среди студентов 1-2х курсов  было проведено конкурс эссе под названием «Тіл – татулықтың тірегі»   под руководством  преподавателя казахского языка и литературы Калкеновой Э.И. По итогам конкурса  были награждены  студентки группы ШК-21-9 Тазабекова Гүлжазира, Арманқызы Диана, Каригулова Анар;  студент группы ФK-21-9 Мұхаметжанов Әлім-Шаих и студентка группы ДВ-20-9 Сулембекова Толғанай.

Калкеновой Э.И.