Тілдер пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік үш күндігі (ТРИАДА)

2022 жылдың 14 қарашасынан 17 қараша аралығында тілдер пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік үш күндіггі (ТРИАДА) өтті. Тілдер пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік бірлестігінің жоспары бойынша барлық оқытушылар жаңартылған білім беру бағдарлама негізінде, жалпы білім беретін пән оқытушылары ашық сабақтарын өткізді. Жаңартылған оқыту жүйесімен қажетті дағдыларды дамытуға ықпал ететін әртүрлі әдіс-тәсілдерді қолданылды. Тілдер пән әдістемелік бірлестігінің әдістемелік үш күндігінде (Триада) барысында 7 ашық сабақ және 1 курс студенттері арасында орыс тілінен шағын олимпиада өткізілді.

Ашық сабаққа колледж әкімшілігі, жас мамандар, сонымен қатар сабақ кестесі бойынша бос оқытушылар қатысып, әр оқытушы өзінің оқытудағы қолданып жүрген әдіс-тәсілдерімен бөлісіп, тәжірибе алмасу мақсатында, өз пікірлерін білдіріп сабақтар талданды.

Колледж әдіскері Хали А.К.