VII аймақтық «WorldSkills Karaganda-2023» кәсіби шеберлік чемпионаты

VII аймақтық кәсіби шеберлік чемпионаты ағымдағы жылдың 18-28 сәуір айында Қарағанды қаласында өтті. «WorldSkills Karaganda-2023» кәсіби шеберлік чемпионатына колледжімізден 12 студент жетекшілерімен қатысты.

Қарағанды облысының білім басқармасы, Қарағанды облысында білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен өткен VII аймақтық кәсіби шеберлік чемпионатының қорытындысы бойынша 22 мамыр Қарағанды қаласындағы Достық үйінде жабылу рәсімі өтті. Нәтижесі бойынша колледжіміздің келесідей оқытушылар мен студенттері марапатталды: І Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Омарова Айгерим Сериковна, жетекшісі- Токарчук Елена Владимировна; ІІ Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Наумов Николай Дмитриевич, жетекшісі- Ахметов Азамат Бакытжанович; ІІ Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Амиров Ришат Ринатович, жетекшісі- Амирхашов Фазылжан Бауыржанулы; ІІ Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Маушева Розалина Александровна, жетекшісі- Байдилдаев Жанболат Нургалиевич; ІІ Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Хамзин Айат Қайратұлы, жетекшісі- Бейсембаев Манат Нурайдарович; ІІ Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Несипбаева Арай, жетекшісі- Буйненко Ольга Владимировна; ІІI Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Мирошниченко Сергей Андреевич, жетекшісі- Байров Нуржан Берикович; ІІI Диплом, Сертификат, Алғыс хат- Овсепян Сюзанна Овиковна, жетекшісі- Мурзабекова Сания Саматовна.

Колледж әдіскері Хали А.К.