Выполнение учебно-методической продукции преподавателей Балхашского гуманитарно-технического колледжа имени А. Мусина

Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледж оқытушыларының оқу-әдістемелік өнімдерінің орындалуы

Implementation of educational and methodological products of teachers of the Balkhash Humanitarian and Technical College named after A. Musin

Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжінің оқытушылары бес жылға арналған перспективалық жоспар бойынша көптеген оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдар мен нұсқаулықтардың орындалуын тілге тиек етіп айтқымыз келеді. Әр оқу жыл сайын жоспар бойынша өткізілетін колледждің әдістемелік кеңес отырысында әр оқытушының оқу – әдістемелік нұсқаулықтары қорғалып, жан-жақты сұрақтармен анықталып, әр оқытушының жұмысы жүйеленеді.

Оқытушыларымыз оқу-әдістемелік өнімдері колледждің студенттеріне арналған дәрістік жиынтықтары, практикалық және лабораториялық жұмыс тапсырмаларын жасады. Әр мамандық бойынша және пәнге тиесілі өнімдер жасалынып, жеке дербес қаралып, оң нәтижесін беруде.

Бүгінгі таңда колледжіміздің әр оқутышының жазған оқу-әдістемелік өнімдері мамандығына сай білікті ғылыми дәрежелі оқытушылар мен өндірістік қызметкерлердің пікірлерімен санасып рецензиялануда.

Соңғы 3 жылда колледжіміздің оқытушылары «Қазақстан Республикасының ұлттық мемлекеттік  кітап палатасы» халықаралық стандарттық кітап нөмірі- ISBN әнбебап ондық жіктеу, кітапханалық библиографиялық жіктеу штрих кодымен бекітілген 22 оқу-әдістемелік өнімдері бекітіліп, жарық көрді. Атап айтсақ:

Хали А.К.