«Жас Барыс» қалалық іріктеу турнирі

24-қыркүйек күні Балқаш қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің ұйымдастыруымен өткен қазақ күресінен 2002-2004 жылы туған жастар арасында  «Жас Барыс» қалалық іріктеу турнирінде 60кг салмақта ВТ-20-9 тобының студенті Тусупов Дамир 1-ші орынға ие болса, 55 кг салмақта ВТ-20-9 тобының студенті Ермеков Аңсар 2-ші орынға ие болды. Барлық жеңімпаздар мадақтама қағаздары мен медальдармен марапатталды.

Городской отборочный турнир «Юный Барыс»

Тусупов Дамир, учащийся группы ВТ-20-9, занял 1 место в городском отборочном турнире «Юный Барыс» среди молодежи 2002-2004 г.р., в весе 60кг, состоявшемся 24 сентября, организованном отделом культуры, развития языков физической культуры и спорта г. Балхаш. Так же Ермеков Аңсар, учащийся группы ВТ-20-9, занял 2 место в весе 55 кг. Все победители были награждены грамотами и медалями.

Амирхашов Ф.Б.