«Жастар-шағын бизнесте» ІІ облыстық бизнес –идеялар байқауы

Экономика пәндерінің оқытушысы Мамырбаева Шолпан Серикжановна және МТ-20-9 тобының студенті Маканалина Дильназ 2022 жылдың 23-24 ақпан аралығында Қарағанды қаласында «Қарағанды облысында білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығы» КМҚК мен Қарағанды техникалық университетінің Инновациялық технологиялар колледжі ұйымдастырған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының студенттері арасында өткен «Жастар-шағын бизнесте» ІІ облыстық қашықтықтан бизнес –идеялар байқауының қорытынды кезеңіне қатысу үшін барды. Байқау ережесі бойынша 1 кезеңнен өткен студенттердің бизнес жобалары, қорытынды кезеңде дәстүрлі (офлайн) түрде қатысып, қорғалу керек болды. Байқауға қатысу барысында студент Маканалина Дильназ басқада қатысушылардың бизнес жобаларын тыңдап, өз жобасын атаулы деңгейде қорғап шықты. Байқау қорытындысы бойынша МТ-20-9 тобының студенті Маканалина Дильназ 3-ші жүлделі орынға ие болды.

II областной дистанционный конкурс бизнес-идей «Молодежь- в малый бизнес»

Преподаватель экономических дисциплин Мамырбаева Шолпан Серикжановна и студентка группы МТ-20-9 Маканалина Дильназ с 23 по 24 февраля 2022 года посетили г. Караганда для участия в заключительном этапе II областного дистанционного конкурса бизнес-идей «Молодежь- в малый бизнес», среди студентов организаций технического и профессионального, послесреднего образования, организованного КГКП «Учебно –методический центр развития образования Карагандинской области» и Колледжом инновационных технологий Карагандинского технического университета. По правилам конкурса бизнес-проекты студентов, прошедших 1 этап, на заключительном этапе должны были участвовать и защищаться в традиционной (оффлайн) форме. В ходе участия в конкурсе студентка Маканалина Дильназ заслушала бизнес-проекты других участников и защитила свой проект на достойном уровне. По итогам конкурса студентка группы МТ-20-9 Маканалина Дильназ заняла 3-е призовое место.

Мамырбаева Ш.С.